Home - Developer

آخرین مطالب

RE: توسعه کلاس سرویس از ماژول سرویس بیلدر

با maven آشناترم با Gradle کار نکردم پس من پروژه رو با Gradle بالا میارم اگر همین مشکل پیش اومد دوباره ازتون می پرسم. بیشتر بخوانیددربارهRE: توسعه کلاس سرویس از ماژول سرویس بیلدر »

Build لایفری با استفاده از Source

در این قسمت به نحوه دریافت سورس لایفری و تنطیمات و ابزار های لازم جهت Build  سورس لایفری ۷.۲ می پردازیم. برای شروع لازم است که موارد زیر روی سیستم شما نصب شده باشد : Git Java version 1.8 Apache Ant... بیشتر بخوانیددربارهBuild لایفری با استفاده از Source »

نحوه دریافت سورس لایفری 7.2

سورس پرتال لایفری در گیت هاب از طریق آدرس https://github.com/liferay/liferay-portal در دسترس عموم است و قابلیت توسعه و مشارکت آزاد است. البته Repository  لایفری شامل پروژه های دیگری نیز می شود که... بیشتر بخوانیددربارهنحوه دریافت سورس لایفری 7.2 »

RE: توسعه کلاس سرویس از ماژول سرویس بیلدر

اگر از Gradle استفاده کنید بنده می تونم راهنماییتون کنم. دلیل خاصی داشته که از Maven  استفاده کردید؟ در صورتیکه توصیه لایفری استفاده از Gradle  هست بیشتر بخوانیددربارهRE: توسعه کلاس سرویس از ماژول سرویس بیلدر »

توسعه کلاس سرویس از ماژول سرویس بیلدر

با سلام من وقتی میخوام کلاس GuestBookLocalServiceImpl که در مسیر GuestBookServiceBuilder-service/src/main/java/com/proliferay/myportlet/service/impl/GuestBookLocalServiceImpl.java از پروژه ی [url=https://github.com/fatemeakbari/GuestBookDemo]https://github.com/fatemeakbari/GuestBookDemo [/url]روتغییر بدم کلاس های کمکی جاوا و و کلا هیچ کلاسی در محیط انتلیجی شناسایی  نمی شود.  به درستی بیلد میشود ولی زمان دیپلوی ارور cannot find symbol رو میدهد بیشتر بخوانیددربارهتوسعه کلاس سرویس از ماژول سرویس بیلدر »

برای توسعه لایفری باید چه مواردی رو بلد باشیم؟

یه سوال مهم اینه که توسعه لایفری چه  ابزارهایی رو لازم داره به نظرم این سوال برای کسانی که میخوان لایفری رو یاد بگیرن مهمه و حیاتی. برای پاسخ باید بدونیم که بسته به نقشی که شما در تیم توسعه به عهده می گیرید. ابزارهایی که با اون کار میکنید و تکنولوژی هایی که باید بلد باشید متفاوته. مثلا برای طراحی تم به یک سری ابزار و دانش نیاز داریم برای  توسعه پرتلت ها به یک سری ابزار دیگه برای توسعه رابط کاربری و نوشتن UI های حرفه ای به یک سری ابزار و دانش دیگه و .... در این خصوص تجارب خودتون رو با اشتراک بگذارید.. بیشتر بخوانیددربارهبرای توسعه لایفری باید چه مواردی رو بلد باشیم؟ »

یک برنامه جاوا برای واکشی SSL Certificate  و ذخیره سازی در Keystore

با استفاده از این برنامه تمامی مراحلی که با دستور keytool جاوا انجام می شود به صورت اتوماتیک و راحت در یک خط اجرا می گردد بیشتر بخوانیددربارهیک برنامه جاوا برای واکشی SSL Certificate  و ذخیره سازی در Keystore »

چگونه یک فایل JAR  در جاوا ایجاد کنیم

یک کلاس جاوا می تواند در یک jar (Java Archive) ذخیره شود. بسیار معمول است که چندین کلاس جاوا را در یک فایل JAR به صورت آرشیو قرار گیرد و با استفاده از جاوا آنرا اجرا کنیم بیشتر بخوانیددربارهچگونه یک فایل JAR  در جاوا ایجاد کنیم »

استانداردهای کلی توسعه در پلاگین و سورس لایفری

In this article I am sharing the guidelines / recommendations to be followed while developing plugins for Liferay or developing the application without dependencies of liferay. The recommendations... بیشتر بخوانیددربارهاستانداردهای کلی توسعه در پلاگین و سورس لایفری »

استانداردهای توسعه

رعایت این استانداردهای جهت توسعه پلاگین ، تم و سورس لایفری الرامی می باشد. بیشتر بخوانیددربارهاستانداردهای توسعه »

کار با Repository  ها در Git

در پوشه دلخواه Git Bash  را باز کنید و با استفاده از دستور زیر یک Repository  را Clone  کنید : git clone https://github.com/liferay-ir/sain-ckeditor-contributor.git با دستور زیر می توانید وضعیت... بیشتر بخوانیددربارهکار با Repository  ها در Git »

آپدیت dependency های پروژه

جهت آپدیت تمامی dependency  های موجود در فایل package.json به صورت زیر عمل کنید PS C:\Liferay7\commerce-theme-sain\commerce-theme-sain-impl> npm install -g npm-check-updates C:\Program Files... بیشتر بخوانیددربارهآپدیت dependency های پروژه »

نصب SSL در Tomcat  و Centos برای حالت Multi Domain

Tomcat 8.5 and Centos 6.x جهت نصب SSL  روی Tomcat 8.5  در حالت Multi Domain  نیاز است تا Connector  در Tomcat  با استفاده از پروتوکول APR تعریف شود که جهت استفاده از این ویژگی در Tomcat 8.5  باید... بیشتر بخوانیددربارهنصب SSL در Tomcat  و Centos برای حالت Multi Domain »

SSL

چگونگی تنظیم SSL در وب سرور و نصب ملزومات       بیشتر بخوانیددربارهSSL »

File and Code template

این قسمت در صفحه تنظیمات Intelij  وجود دارد و شامل قالب های پیش فرض جهت ایجاد فایل های مختلف می باشد. شما می توانید در Settings > Editor > File and code template  این تنظیمات را مشاهده کنید :   جهت... بیشتر بخوانیددربارهFile and Code template »
— 20 آیتم به ازای صفحه
نمایش 1 - 20 از 31 نتیجه