Home - Developer

آخرین مطالب

استانداردهای توسعه

رعایت این استانداردهای جهت توسعه پلاگین ، تم و سورس لایفری الرامی می باشد. بیشتر بخوانیددربارهاستانداردهای توسعه »

کار با Repository  ها در Git

در پوشه دلخواه Git Bash  را باز کنید و با استفاده از دستور زیر یک Repository  را Clone  کنید : git clone https://github.com/liferay-ir/sain-ckeditor-contributor.git با دستور زیر می توانید وضعیت... بیشتر بخوانیددربارهکار با Repository  ها در Git »

آپدیت dependency های پروژه

جهت آپدیت تمامی dependency  های موجود در فایل package.json به صورت زیر عمل کنید PS C:\Liferay7\commerce-theme-sain\commerce-theme-sain-impl> npm install -g npm-check-updates C:\Program Files... بیشتر بخوانیددربارهآپدیت dependency های پروژه »

نصب SSL در Tomcat  و Centos برای حالت Multi Domain

Tomcat 8.5 and Centos 6.x جهت نصب SSL  روی Tomcat 8.5  در حالت Multi Domain  نیاز است تا Connector  در Tomcat  با استفاده از پروتوکول APR تعریف شود که جهت استفاده از این ویژگی در Tomcat 8.5  باید... بیشتر بخوانیددربارهنصب SSL در Tomcat  و Centos برای حالت Multi Domain »

SSL

چگونگی تنظیم SSL در وب سرور و نصب ملزومات       بیشتر بخوانیددربارهSSL »

File and Code template

این قسمت در صفحه تنظیمات Intelij  وجود دارد و شامل قالب های پیش فرض جهت ایجاد فایل های مختلف می باشد. شما می توانید در Settings > Editor > File and code template  این تنظیمات را مشاهده کنید :   جهت... بیشتر بخوانیددربارهFile and Code template »

توسعه سورس فروشگاه لایفری

برای شروع باید Repository  فروشگاه لایفری را در حساب خود در گیت هاب Fork و روی کامپیوتر خود Clone  کنید.   در فایل gradle.properties  مسیر نصب Tomcat  را مشخص کنید :... بیشتر بخوانیددربارهتوسعه سورس فروشگاه لایفری »

طریق حذف Commit  با استفاده از Cherry-pick

با استفاده از مقاله زیر می توانید در صورتیکه یک Commit  اشتباه انجام دادید آنرا حذف کنید. همچنین در این مطلب نحوه کار با Cherry-pick  در Git  توضیح داده شده است.     منابع : Deleting a git commit بیشتر بخوانیددربارهطریق حذف Commit  با استفاده از Cherry-pick »

شروع به کار

ابتدا سورس لایفری را از آدرس زیر در یک دایرکتوری در کامپیوتر خورد Clone  کنید :   بیشتر بخوانیددربارهشروع به کار »

راهنمای توسعه Source  لایفری

در اینجا راهنمای توسعه سورس لایفری قرار خواهد گرفت. بیشتر بخوانیددربارهراهنمای توسعه Source  لایفری »

اضافه کردن یک پروژه به عنوان Repository  در Github

یک Repository در سایت گیت هاب ایجاد کنید توجه داشته باشد که هیچ فایل اضافه ای در این Repository  اضافه نکنید ، مانند : README, license, or gitignore files به دایرکتوری پروژه خود بروید. Git Bash  را... بیشتر بخوانیددربارهاضافه کردن یک پروژه به عنوان Repository  در Github »
— 20 آیتم به ازای صفحه
نمایش 21 - 38 از 38 نتیجه