Home - Developer

Recent Content

یک برنامه جاوا برای واکشی SSL Certificate  و ذخیره سازی در Keystore

با استفاده از این برنامه تمامی مراحلی که با دستور keytool جاوا انجام می شود به صورت اتوماتیک و راحت در یک خط اجرا می گردد Read MoreAboutیک برنامه جاوا برای واکشی SSL Certificate  و ذخیره سازی در Keystore »

چگونه یک فایل JAR  در جاوا ایجاد کنیم

یک کلاس جاوا می تواند در یک jar (Java Archive) ذخیره شود. بسیار معمول است که چندین کلاس جاوا را در یک فایل JAR به صورت آرشیو قرار گیرد و با استفاده از جاوا آنرا اجرا کنیم Read MoreAboutچگونه یک فایل JAR  در جاوا ایجاد کنیم »

استانداردهای کلی توسعه در پلاگین و سورس لایفری

In this article I am sharing the guidelines / recommendations to be followed while developing plugins for Liferay or developing the application without dependencies of liferay. The recommendations... Read MoreAboutاستانداردهای کلی توسعه در پلاگین و سورس لایفری »

استانداردهای توسعه

رعایت این استانداردهای جهت توسعه پلاگین ، تم و سورس لایفری الرامی می باشد. Read MoreAboutاستانداردهای توسعه »

کار با Repository  ها در Git

در پوشه دلخواه Git Bash  را باز کنید و با استفاده از دستور زیر یک Repository  را Clone  کنید : git clone https://github.com/liferay-ir/sain-ckeditor-contributor.git با دستور زیر می توانید وضعیت... Read MoreAboutکار با Repository  ها در Git »

آپدیت dependency های پروژه

جهت آپدیت تمامی dependency  های موجود در فایل package.json به صورت زیر عمل کنید PS C:\Liferay7\commerce-theme-sain\commerce-theme-sain-impl> npm install -g npm-check-updates C:\Program Files... Read MoreAboutآپدیت dependency های پروژه »

npm

نحوه کار با npm       Read MoreAboutnpm »

نصب SSL در Tomcat  و Centos برای حالت Multi Domain

Tomcat 8.5 and Centos 6.x جهت نصب SSL  روی Tomcat 8.5  در حالت Multi Domain  نیاز است تا Connector  در Tomcat  با استفاده از پروتوکول APR تعریف شود که جهت استفاده از این ویژگی در Tomcat 8.5  باید... Read MoreAboutنصب SSL در Tomcat  و Centos برای حالت Multi Domain »

SSL

چگونگی تنظیم SSL در وب سرور و نصب ملزومات       Read MoreAboutSSL »

File and Code template

این قسمت در صفحه تنظیمات Intelij  وجود دارد و شامل قالب های پیش فرض جهت ایجاد فایل های مختلف می باشد. شما می توانید در Settings > Editor > File and code template  این تنظیمات را مشاهده کنید :   جهت... Read MoreAboutFile and Code template »

توسعه سورس فروشگاه لایفری

برای شروع باید Repository  فروشگاه لایفری را در حساب خود در گیت هاب Fork و روی کامپیوتر خود Clone  کنید.   در فایل gradle.properties  مسیر نصب Tomcat  را مشخص کنید :... Read MoreAboutتوسعه سورس فروشگاه لایفری »

طریق حذف Commit  با استفاده از Cherry-pick

با استفاده از مقاله زیر می توانید در صورتیکه یک Commit  اشتباه انجام دادید آنرا حذف کنید. همچنین در این مطلب نحوه کار با Cherry-pick  در Git  توضیح داده شده است.     منابع : Deleting a git commit Read MoreAboutطریق حذف Commit  با استفاده از Cherry-pick »

شروع به کار

ابتدا سورس لایفری را از آدرس زیر در یک دایرکتوری در کامپیوتر خورد Clone  کنید :   Read MoreAboutشروع به کار »
— 20 Items per Page
Showing 21 - 40 of 42 results.